What happened in 2012

Będzie to najdłuższy post w mojej historii blogowania. Podsumowanie roku 2012. Najważniejsze wydarzenie w moim życiu, które miały miejsce przez te 366 dni.
Podróże:
Wiedeń
Czerwiec 2012: Byłam tam tylko 3 dni, ale jestem tak bardzo zadowolona, bo zobaczyłam Stadion Narodowy, centrum stolicy Austrii, wiele świetnych budynków i spotkałam mnóstwo świetnych ludzi.

Grecja
Spędziłam dobre dwa tygodnie na przecudnej wyspie Kos. Zwiedziłam miasto, usłyszałam nieznane mi legendy o słynnych Bogach. Poznałam wielu śmiesznych, radosnych ludzi. Nic lepszego jak codziennie tylko leżeć i się opalać nad basenem, czy morzem.


Warszawa
Nigdy wcześniej nie byłam w stolicy. Pojechałam na 2 dni. Zwiedziłam wszystko co było warto. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś odwiedzę ją ponownie.

Życie:
Nowa szkoła
Jedno z moich najlepszych osiągnięć w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Uczę się lepiej, mam wielu nowych, wspaniałych znajomych. Ogólnie wszystko jest lepsze.


Mój pokój
Urządziłam go tak jak chciałam i mam swój wymarzony kąt. Jeszcze tylko kilka poprawek – nowe łóżko, toaletka, ale ty tylko moje zachcianki, które mam nadzieję spełnię.


Znajomi
Nareszcie mogę powiedzieć, że mam swoją prawdziwą przyjaciółkę, na której mogę polegać. Mam do kogo zadzwonić, nawet o 2 w nocy. Jest z kim pogadać, pośmiać się, pojechać do kina, na zakupy.


Blog:
Statystyki
Urosły o ponad 20 000 w ciągu roku. Każdego dnia jest coraz lepiej, co powoduje u mnie radość, jak u małego dziecka w sklepie ze słodyczami.


Czytelnicy
Jest Was 210, piszecie do mnie wiadomości, komentujecie moje posty, śledzicie mnie na Facebooku i Twitterze. Codziennie odwiedzacie mojego bloga. dajecie mi motywację, żeby pisać dalej. 

Dziękuje Wam bardzo!

RGF

Share This Story

LIFESTYLE