Wardrobe mirror of the soul

Każda z nas marzy o tym, żeby mieć własną garderobę i, aby była pełna markowych ubrań.
Nie mogę się zgodzić, że prowadzi to do całkowitego spełnienia, bo z czasem będzie się chciało coraz więcej i więcej. A markowe ubrania to tylko miły sen dla większości z nas.

Mam dużo ubrań, nie będę tego ukrywać, ale jak każda dziewczyna mam tak, że staje przed moją szafą i mówię, że nie mam w co się ubrać,trzeba iść na zakupy.
Spowodowało to, że mam coraz mniej miejsca, aby trzymać moje wszystkie ubrania  w jednej szafie. Kiedyś wpadłam na pomysł, że kupię sobie duży wieszak, który pomoże mojej szafie w przechowywaniu moich ciuchów. Trochę to mi pomogło, ale na krótki czas, bo z czasem ubrań  zaczęło przybierać.


Mam obsesję, aby wszystko było poukładane i na swoim miejscu. Jeżeli tak nie jest jestem cała zła i muszę robić porządki, aż będzie perfekcyjnie.
Nie, że jestem pedantka, bo mam skłonności do  tego, ze robię mnóstwo bałaganu.

 English:
 Have their own wardrobe is a dream of every girl and filled to the branded clothes. I would so want to, but one thing I have in common with the ladies who have the closet, because I have plenty of clothes. I’m saying that I do not what to wear, and that I have to go shopping, but it’s just a detail.

RGF

Share This Story

LIFESTYLE