TONI&GUY – review

Witajcie !
Wakacje trwają w pełni, aby trochę urozmaicić Wam czas, postanowiłam pisać częściej.
Dziś czas na recenzję kilku produktów marki TONI&GUY.
Zaraz na początku chcę w pomnieć, że moja recenzja jest w 100% szczera. Post nie jest sponsorowany.
Po krótkim wstępie, zabieramy się za temat główny.
O marce TONI&GUY dowiedziałam się już jakiś czas temu. Widziałam reklamy w gazetach promujące ich nowe linie: Glamour, Casual, Classic, Creative. Bardzo zainteresowały mnie ich produkty, ale jakoś nigdy wcześniej nie miałam okazji ich przetestować. Okazja nadarzyła się w maju, kiedy to cała ekipa TONI&GUY stylizowała fryzury w jednym z centów handlowych w Krakowie.
To wtedy pierwszy raz mogłam poczuć ten rewelacyjny zapach, jaki posiadają wszystkie kosmetyki do stylizacji włosów z linii Glamour.
Byłam pod całkiem niezłym wrażeniem, zwłaszcza, że uwielbiam wszystko do pielęgnacji ciała i włosów.

  TONI&GUY Cleance Shampoo for Fine Hair – szampon do włosów cienkich i delikatnych. Jak producent zapewnia szampon oczyszcza i faktycznie nadaje objętości, choć nie obciąża włosów. Delikatny, idealna konsystencja, nie uczula, bardzo wydajny. Cena 39 zł, dostępny w drogeriach Rossmann.

    
  TONI&GUY Nourish Conditioner for Fine Hair – odżywka do włosów cienkich i delikatnych. Stanowi idealny duet z z szamponem wymienionym powyżej. Lekka konsystencja, nie obciążająca włosów. Nawilża, włosy są miękkie i prześlicznie pachną. Cena 35 zł, TONI&GUY

     
    TONI&GUY Casual Sea Salt Texturising Spray – sól morska do stylizacji. Szczerze to nie ten produkt nie przypadł mi do gustu. Miała do niego kilka podejść, ale zawsze nie udawało mi się osiągnąć ”look surferki”. Co do zalet to na pewno produkt jest bardzo wydajny, ładny zapach, można używać do na mokro, jak i na sucho. Cena 30 zł za 200 ml,
    dostępny w drogeriach Rossmann.
     
     TONI&GUY Glamour Serum – Drops Shine&Anti – Frizz – odżywcze serum wygładzający i nabłyszczające włosy. Zachwyt to za mało powiedziane. Cudo to, też niewystarczająco. A powodem mojej euforii jest genialne działanie, piękny zapach, wydajność. Serum idealnie sprawdza się dla włosów suchych oraz puszących się. Cena 40 zł za 30 ml, dostępny w drogeriach Rossmann. 
       TONI&GUY  Volume Plumping Mousse – pianka zwiększająca objętość włosów. Mam mieszane uczucia. Raz zadziała, raz nie. Być może to moja wina, że źle ją aplikuję. Oczywiście jak wszystkie produkty TONI&GUY mus ładnie pachnie, jest wydajny, ale nie działa tak jak twierdzi producent. Zwiększa objętość włosów odrobinę, co za pewne nie zadowoli konsumentek chcących osiągnąć efekt Push-up na włosach. Cena ok. 40 zł, dostępny w drogeriach Rossmann. 
       RGF