Style Icon: Miranda Kerr

Po niecałych 2 latach prowadzenia tego bloga (już w marcu obchodzimy 2 urodziny RGF) doszłam do wniosku, że prowadzę go niewłaściwie. No-stop zmieniam wygląd, treść postów, zdjęcia, bo tak naprawdę mało jest tego mojego stylu, tego co chcę Wam przekazać w tym całym blogowaniu. Od początku chciałam, żeby był o moich pasjach, czyli o modzie, o podróżach i o cieszeniu się życiem. Bałam się, że ludzie, którzy tu wchodzą i czytają to, będą mnie oceniać. No, ale przecież to jest nieuniknione więc wychodzę z cienia swoich obaw i robię to co chcę, ważne jest to co ja uważam za słuszne i chce pokazać Wam prawdziwą siebie. Koniec udawania kogoś kim nie jestem.
Mam nadzieję, że mnie polubicie, a jeśli nie to mi nie przeszkadza – macie takie prawo (tylko proszę bez wulgaryzmów).

Nie mam nikogo, kto jest moją inspiracją, nie mam na świecie nikogo kto w kropka w kropkę jest  odpowiednikiem kogoś, kim chce być.
Są za to osoby, które cenie za ich niepowtarzalny styl. Jedną z nich jest aniołek VS, czyli Miranda Kerr. Pochodząca z Australii, super modelka, żona Orlando Bloom’a i mama dwuletniego Flynn’a.
Jej styl oraz urok urzekają wszystkich. Jest mistrzynią dosłownie wszystkiego( wysiadania z auta, też).
Elegancja i klasyka to moje posumowanie stylu tej ponadczasowej kobiety.


The beautiful Miranda Kerr Victoria’s Secret angel. Her style is the epitome of elegance and class. She is a model to follow.

RGF

Share This Story

Bez kategorii
 • Jakie ładne nogi ♥ . Zazdroszczę :D .
  W wolnej chwili zapraszam ; http://the-szlachta.blogspot.com

 • Miranda jest śliczna i ma fajny styl ;)

  Obserwuje i zapraszam do siebie ♥

 • kocham jej styl *.*
  czarna spódnica, biała koszula i jeansowa kurtka na ostatnim zdjęciu to po prostu moja miłość- już wiem co dzisiaj założę ♥

  dont–stop–believin.blogspot.com