Shay Mitchell YouTube channel + update

Jutro piątek, a to oznacza początek weekendu, które są uwielbiane przez wszystkich uczniów.
Strasznie się cieszę, bo moja koleżanka Asia przyjeżdża w Wiednia na 3 dni i jutro wybieramy się do Krakowa, aby razem spędzić czas rozmawiając i nadrabiając zaległość.
Sobota jak zazwyczaj jest u mnie bardzo produktywna. Ranny ze mnie ptaszek, dlatego dzień zaczynam od porządku, potem wybieram się na siłownię, aby wyżyć się i odstresować (ćwiczenia, bieganie, tańczenie, sprzątanie – wszystko co z ruchem związane – to dla mnie najlepsza forma wyładowania złych emocji). Standardowo o 12 idę na niemiecki, a o 13 wracam do domu i w końcu zaczynam się uczyć, przyszły tydzień mam zapełniony kartkówkami i sprawdzianami. Na koniec dnia wybieram się do mojej kochanej Natalii drugi tydzień z rzędu na noc. Jesteśmy jak dwie bratnie dusze tej samej płci. Mieć takie koleżanki jakie mam to skarb.
A w niedziele dziej się co ma się dziać – jedyne czego pragnę to się wyspać.
 
Takie są moje plany na weekend, a Wasze?
 
Jeśli nie macie jeszcze planów co będziecie robić to serdecznie Wam polecam kanał na YouTube o nazwie ShayMitchellOfficial – prowadzony przez jedną z aktorek PLL.
A tak na marginesie nie mogę się doczekać kolejnego odcinka PLL, który wyemitowany będzie 9 grudnia, czyli już za niedługo.

Share This Story

LIFESTYLE, Update