RGF is my world

Z początku nie myślałam, że będę tak związana z moim blogiem. Mam słomiany zapał do większości rzeczy (bardzo staram się to zmienić), jednak do blogowania nie. Sama nie jestem w stanie uwierzyć, że prowadzę go już prawie 2 lata i nie straciłam chęci do siedzenia przed ekranem laptopa i wymyślaniu o czym tu napisać. W tym czasie wiele się zmieniło, ale niczego nie żałuję „Co Cię nie zabije to Cię wzmocni”.
Najfajniejszą częścią prowadzenia bloga jest ta satysfakcja, że stworzyliśmy coś własnego od początku, aż po sam koniec. Pamiętam, kiedy zrobiłam pierwszy własny nagłówek, popłakałam się ze szczęścia (na serio) było to dla mnie tak bardzo wzruszające przeżycie. Wiem żenada, ale przynajmniej szczera !
 
 Robiłam setki zdjęć, pisałam dziesiątki  postów, bo dawało mi to radość i nadal daje. Zmieniałam nagłówki, wygląd bloga, bo razem ze mną wszystko dookoła się zmieniało. Moja strona to taki wgląd do mojego świata, wcale nie zawsze kolorowego. Spotkałam na swojej drodze hejterów (tak, tych co sądzą, że obrażanie ludzi to sport!!!), ale zdarzało się też wiele bardzo miłych komentarzy, które spowodowały, że tych takich (…) mam po prostu w dupie! Dzięki słowom „Twój blog nie jest najlepszy, ale jest ciekawy” prowadzę go nadal. Oto kilka powodów, aby zacząć prowadzić bloga, bo kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.

I can’t believe that I’m writing posts almost two years. In March we will celebrate the second birthday of Glam Rock Fashion. There will be giveaways , a lot of posts and certainly some party!. Definitely blogging is my hobby.

RGF

Share This Story

BLOG
 • K.

  Ja też mam nadzieję, że zapał mi nie zniknie :) póki co trzymam się dzielnie:P ale jestem dopiero na początku drogi :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:)
  Dodaje do obserwowanych :)
  http://negativepositives.blogspot.com/

 • Masz naprawdę świetnego bloga :)
  Mam do Ciebie ogromną prośbę, może proszę o zbyt wiele, ale to bardzo ważne.
  Wymyśliłam pewną akcję na moim blogu, tak właściwie cały ten blog to już jedna wielka akcja!
  Jeśli zechcesz mi pomóc, albo przynajmniej się przyłączyć – obserwując, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Wszystko jest napisane w najnowszej notce.
  Mogę zmienić świat tylko z tobą :)
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

 • mam dokładnie tak samo – tez mi cięzko uwierzyc, że wciąz prowadzę bloga, bo również mam słomiany zapał:)

 • Blog jest dla nas, blogerek drugim światem. Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez niego ! :)
  Zapraszam.

 • Podoba mi się Twój blog, ciekawy post, cieszę się, że do Ciebie trafiłam. Będę wpadać, obserwuję i w wolnej chwili zapraszam do odwiedzin ;)

 • congrats to your 2 years!

 • Zgadzam się z Weroniką i Justyną – blog to jakaś część nas.
  Ja prowadzę go od niedawna i szczerze powiedziawszy mam ochotę momentami to wszystko po prostu rzucić, ale kiedy czytam komentarze, momentalnie zmieniam zdanie ;)

  Obserwuję :D

 • Dokładnie, blog to jakaś część „nas”,więc każdy jest jakoś z nim związany.
  Nagłówek świetny.
  Czasem pewne rzeczy, nawet te najprostsze potrafią wzruszyć. Też czasem tak mam.
  Pozdrawiam, również obserwuję. :)

 • hi gorgeous!!! i didn’t know about ur blog and is sooo cute!! love it! would you like to follow eachother? i’m following you :)

  http://www.meryswardrobe.blogspot.com