Questions and Answers #2

Pytania i odpowiedzi … proste, ale i skomplikowane.
Zaczynamy:
Dlaczego nie dodajesz swoich zdjęć? 
Nie dodaje moich zdjęć, ponieważ moja mama nie zgadza się z tym, aby udzielać się jakkolwiek w internecie :( Zawarłyśmy umowę, ale przez to, że się to trochę powikłało to postanowiłam, że będę je dodawać. Nie będzie ich tak dużo jak innych, bo to raczej ja fotografuję innych, a nie oni mnie.


Na jakim punkcie masz teraz obsesję?
Trudne pytanie! Może zabrzmi to głupio, ale na punkcie mandarynek … no wiecie, teraz jest taki ich najlepszy czas, a ja mogę jeść je w nie skończoność. Są małe, słodkie i pomarańczowe.
Lubisz fotografować?
Czy lubię, to trochę za mało powiedziane. Zależy też co np. lubię robić zdjęcia ludziom, zwierzętom, rośliną, architekturze, ale nie lubię robić i oglądać tak zwanych „słiciaków”. Według mnie komu i czemu robimy zdjęcia to indywidualna sprawa, każdy ma na ten temat odmienne zdanie.
Idą święta, a Ty co robisz w tym czasie?
Szczerze, strasznie cieszę się, kiedy nadchodzą święta, ale kiedy już trwają to praktycznie co roku spotyka mnie wielkie rozczarowanie, nie chodzi o to, że nie dostałam ten prezent pod choinkę (nie jestem, aż tak płytka) tylko wszystko zrobione „na odwal się”. Myślę, że każdy z nas chociaż raz w życiu chciałby mieć takie rodzinne, miłe święta, a nie coś takiego, a nie byle jak, szybko, żeby tylko było.
I jeszcze w między czasie realizuję taki projekt z Kadą z bloga LINK .
Podobało Ci się w Warszawie?
Tak i to bardzo, może ze względu, że nigdy wcześniej Wawy nie widziałam. Lubię takie miejsca, gdzie będąc dookoła ludzi człowiek czuję, że nikogo nie zna i, że nikt nie ma o nim jakiegokolwiek zdania.
Lubię być taka anonimowa, co bardzo rzadko mi się zdarza.
RGF

Share This Story

BLOG