OPI – Germany Collection

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że OPI to najlepsze lakiery jakichkolwiek używałam.
Pierwszy raz, kiedy w ogóle dowiedziałam się o nich miało miejsce w 2011. Od razu poprosiłam mamę, żeby kupiła mi choć jeden lakier. Nie zgodziła się od razu, ale po moich skutecznych prośbach, nareszcie przystała na moją zachciankę. Kolor był bardzo delikatny, uniwersalny wręcz idealny, ale gdy tylko raz nie dokręciłam buteleczki (tak gapa ze mnie), lecąc samolotem rozlał mi się w całej walizce. No i po nim – RIP „Bubble Bath”.
Kolejna styczność z OPI miała miejsce na Cyprze. Oszalałam, gdy tylko weszłam do potężnego centrum handlowego, a wszystko pułki wypełniały kosmetyki, perfumy … no i oczywiście OPI. Nie mogła odejść obojętna, te kolory i buteleczki wołały – „Wybierz mnie”, i tak oto wybrałam „I want to be a lone star”. Naszczęście nic się nim nie stało i nadal póki co jest w moim posiadaniu.
 

 

Nie wiem, czy już wspominałam, że kocham TK Maxx. Nie za bardzo lubię kupować tam ubrania, bo po prostu nie mam ochoty szperać w tych wszystkich wieszakach przez 6 godzin, aby znaleźć jedną odpowiednią bluzkę. Jednak zawsze zahaczam o stoisko z kosmetykami i butami.
Nie tylko, że można tam znaleźć różne rzeczy w b.dobrych cenach, tylko dlatego, że jest tam dużo nowości, które nie są dostępne nigdzie indziej.
I tak oto znalazłam mini Germany Collection od OPI.
W skład wchodzą 4 lakiery o nazwie: Don’t Pretzel My Buttons, Nein! Nein! Nein! OK Fine!, Unfor-greta-bly Blue, Suzi & the 7 Düsseldorfs.
Nie tylko magia kolorów mnie zachwyciła, ale tez cena – ok. 45 zł za 4 lakiery !!! Zwykle trzeba zapłacić ok. 50 za pełno wymiarowy OPI w Sephorze, czy Douglasie.
Wiem, że mogę wydawać się wam idiotką, ponieważ cały post jest na temat jakiś „głupich lakierów”, ale zmierzam do historii całego imperium OPI.
 
Amerykańska firma O.P.I zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów O.P.I, do grona których należą największe gwiazdy show-biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.
 
Cała kolekcja:
 

 
Ciekawostki:


  • Lakiery O.P.I „grały” w musicalu „Chicago”. Specjalnie na potrzeby filmu styliści O.P.I wykreowali kolekcję o tej samej nazwie. Lakiery tej linii zdobiły paznokcie m.in. Catherine Zeta-Jones. Kolekcja „Chicago” tak się spodobała, że trafiła do sprzedaży detalicznej.
  • Madonna wybrała odcień lakieru O.P.I Italian Love Affair w dniu swojego ślubu z Guyem Ritchie.
  • Reese Whiterspoon miała na paznokciach różne odcienie lakierów O.P.I podczas kręcenia filmu „Legalna blondynka” i „Legalna Blondynka 2″.
„Germany Collection by OPI, inspired by what fashion editors are calling „Europe’s hottest new fashion metropolis,” the Germany Collection by OPI embraces the classical elegance as well as the avant-garde that is modern Berlin”
 
 

„Don’t Pretzel My Buttons”

 
 

„Suzi & the 7 Düsseldorfs”
 
Informacje o OPI – OPI PL

RGF