My organization

Jestem niesamowitą bałaganiarą, dosłownie jak coś posprzątam to zaraz dookoła walają się w ogóle nie potrzebne rzeczy. Dlatego, tez muszę sprzątać codziennie ten mój „bajzel”. W cały tym chaosie pomaga mi organizacja wszystkich moich rzeczy.
Rano wpadłam na pomysł, że puste szklanki po świeczkach z IKEA wykorzystam jako pojemniki do moich szminek i innych dupereli. Chcę Wam pokazać, jak wygląda u mnie jedna z moich półek, na której wszystko widać i zawsze mogę po coś sięgnąć bez żadnego problemu.

Chciałabym żyć w bajce, ale jestem pewna, że do jutra rano wszystkie też rzeczy będą walać się po łóżku, dywanie i nawet szafie. Ale nie martwię się, bo jestem mistrzem w kamuflażu … no wiecie to pod łóżko, to do szafy.


I am 100% messy. All things are everywhere: on the bed, on the window in the closet. But the one thing that saves me is the organization. This morning I had the idea of ​​using glass as a container for my lipstick, lip gloss, and more. Good idea? We’ll see!


A ja zabieram się za lekcje i za nowy AVON. Szykuję kilka niespodzianek dla Was z okazji drugich urodzin Rock Glam Fashion … Odliczamy!

RGF

Share This Story

BLOG