MeetYT 3 w Krakowie

Nigdy bym nie pomyślałam, że tak szybko dodam post z relacją z jakiegokolwiek wydarzenia.

Jeśli jesteście moimi stałymi Czytelnikami lub Widzami to wiecie, że byłam na MeetYT 2 i byłam zachwycona, nie tylko, że był to mój pierwszy meet up z YouTuberami, ale również z powodu poznania wielu bardzo inspirujących ludzi. Kiedy tylko ogłoszono trzecią edycję tego wydarzenia momentalnie stwierdziłam, że muszę się pojawić.

Mega ekscytacja i duże oczekiwanie, no cóż przeliczyłam się, ale o tym w dalszej części posta.

Wydarzenie odbyło się w EXPO Kraków. Tu też pojawił się pierwszy problem, gdzie to jest. Chodź Kraków nie jest mi obcy to jak to standardowo ja musiałam się zgubić. Suma sumarum się spóźniłam, ale dzięki pomocy znajomych trafiłam do celu. Jeden z nielicznych plusów to szybkie wejście, nie minęła nawet minuta, a już byłam w środku. Umówiłam się ze swoją znajomą Kari, którą możecie kojarzyć z mojego vloga MeetYT 2. Co zabawne, choć mega kiepskie to fakt, że Kari miała bilet platinium, czyli coś w stylu „VIP” i stała dłużej niż ja w kolejce do wejście.

IMG_0787

IMG_0744

Szybkie wejście, pójdzie z górki. Weszłyśmy na główną salę i szok, pusto i mnóstwo dzieciaków. Szczerze nie wiem co mam Wam napisać, bo jestem mega zawiedziona.

Nudne panele, o ile można nazwać je panelami. Było sporo YouTuberów, ale dostęp do nich był ograniczony, kochane barierki. Ci, którzy wydostali „za ogrodzenia” nie byli wcale lepsi, ponieważ chmara dzieciaków robiła im za żywe „ogrodzenie”. Na serio, człowiek nie był w stanie zobaczyć, kto nawet stoi w środku.

Po godzinie człowiek był tak znudzony, że byłam na serio bardziej zła :P Wiecie jakiego bym tu słowa użyła… Spoko, głęboki wdech może się rozkręci. Druga godzina – to chyba jakieś jaja… W końcu spotkałyśmy Nicole i Patrycję i sama nie wiedziały co mają robić. Taki nie ogar organizacji. Na serio inni widzowie stwierdzili to samo. Na tak wielkiej hali nie było miejsca aby gdziekolwiek usiąść, spoko można było na ziemi. Nie żebym była księżniczką, czy kimś, ale nawet YouTuberzy nie mieli jak siąść podczas rozdawania autografów, czy robienia zdjęć. YouTuber to też człowiek i po jakimś czasie się też się zmęczył tym staniem. Czekałyśmy tylko do 15, ponieważ Kari miała wejście tylko dla platinium na panel z Angeliką. Teraz najlepszy moment, skupcie się. LittleMooonster96 przychodzi na własny panel i sama nie wie, gdzie ma iść i co ma robić. Organizatorzy rozpie*dzielili system. Skończyło się na tym, że spotkanie, które miało być o 15 nie odbyło się nawet po 16, panel Gimpera się przeciągnął i szczerze nie wiem co dalej, bo wyszłyśmy bardzo zawiedzione.

olciiak-side

IMG_0767

Źle się czuję pisząc tego posta, ale obiecałam sobie, że go napiszę. Być może miałam zbyt duże oczekiwania po drugiej edycji, ale naprawdę to była porażka. W skali od 1 do 10 to 2 dzięki klimatyzacji, która była zbawieniem oraz szybkiemu wejściu. Całe wydarzenie chyba przerosło organizatorów, niekoniecznie powiększenie miejsca i zmiana sytemu działania paneli wyszła im na dobre. Trzymam kciuki, za czwartą edycję, na której nie będę (siłą rzeczy nie będę w stanie), a kto wie może na piątej już pojawię.

Ps. nie chcę Was zniechęcić to tego typu wydarzeń, chodźcie na nie, poznajcie YouTuberów, dawajcie im wsparcie (mi też), bo to jest naprawdę bezcenne. Czasami jest tak, że nie wszystko musi być idealne. Trzymam za Was kciuki :*

Jeśli byliście na MeetYT 3 do koniecznie dajcie mi znać w komentarzach pod postem oraz co sądzicie, czy Wam się podobało, czy nie.

Share This Story

Wydarzenie