meetYT 2015 Kraków

meetYT 2 Kraków było genialnym wydarzeniem, aby poznać Polskich YouTuberów prowadzących kanały o przeróżnych tematykach. Okazało się szansą do poznania wielu ciekawych osób, z którymi genialnie mi się rozmawiało. 
Jestem pod wielkim wrażeniem organizacji, która wypaliła i wszystko wyglądało świetnie. Jedyny minus to może stanie w kolejce, która wyglądała jak puszka sardynek, ścisk na maxa. Dziś jestem taka obolała, a to zwłaszcza od wbijania mi łokcia w kręgosłup, przeżyłam i będę żyć – warto było. 
Cały program był dość spoko. Panel Q&A z Stuu był bardzo zabawny, możliwość zadania mu pytań była szansą dla widzów, którzy pytali się o dosłownie wszystko. Genialny gościu. 
Jak dla mnie (jako dziewczyny) najciekawszy panel to Dziewczyny na Polskim YouTube, gdzie wypowiadały się: Nicoleheartsmakeup21, Olciiak, Zmianoholiczka, MacieCioszki (Ewa), Iks Pe, TheOleskaaa oraz Cloudear.
Nie widziałam wszystkich paneli, bo wiadomo chciałam porozmawiać z dziewczynami, które występowały. Oczywiście mam mnóstwo selfi, bo bez tego event by się nie obył. Nicole i jej entuzjazm był wyczuwalny od pierwszej chwili, kiedy się zobaczyłyśmy. Wypadła świetnie jak i z resztą pozostałe dziewczyny. Razem z Karoliną,(którą poznałam na MeetUp’ie z Jess i Nicole) wpadłyśmy na Darię i Oliwię (też z MeetUp’u) i bardzo długo rozmawiałyśmy z Klaudią „Cloudear”, która zmotywowała mnie i Darię, aby nagrywać i po prostu robić to, a nie patrzeć co pomyślą inni. Żałujemy razem z dziewczynami, że nie było Jess „jesscebula”, która w ten sam dzień wyjechała z Krakowa. Jak sama powiedział „gdybym została jeden dzień dłużej to bym poszła z Nicole”.
Na pewno wybiorę się na kolejne eventy tego typu w przyszłość i Was też do tego zachęcam. Niesamowita okazja do poznania inspirujących ludzi. Może też dadzą Wam kopa, aby zacząć robić coś po swojemu. 
 Wiem, że wolicie oglądać zamiast czytać, dlatego przygotowałam dla Was Vlog z całego meetYT. Ostrzegam, że jakość nie jest rewelacyjna i muszę nad tym popracować – włączcie HD i miłego oglądania.