Meet Up with JessCebula&Nicoleheartsmakeup21

Ostatni dzień 2014 spędziłam w genialnym towarzystwie. 
Rano wyjechałam z Bochni do Krakowa, gdzie w Galerii Krakowskiej spotkałam się z Gabi, z którą zgadałam się dzień wcześniej, abyśmy razem poszły na Meet-Up z Nicole z kanału Nicoleheartsmakeup21 oraz Jess z kanału Jesscebula
Miałyśmy spotkać się pod pomnikiem A.Mickiewicza, dodam tylko, że było pierońsko zimno i po 30 min nikt nie czuł palców. Na spotkanie przyszły przekochane dziewczyny: Daria (która myśli nad założeniem kanału na YT), Oliwia (ślicznotka, a do tego uczestniczka Miss Małopolski Nastolatek 2014), Karolina (moja towarzyszka podczas meetYT), Gabi (wspomniana u góry). Poszłyśmy do Maca, bo jakby inaczej. Tak na marginesie podczas naszego całego spotkania z rynku dobiegały odgłosy z prób TVN przed Sylwestrowym show. 
Nicole i Jess to świetne dziewczyny, które oglądam od bardzo dawna (Nicole od niecałych dwóch lat, a Jess od ponad trzech). Spotkanie ich był niesamowitą szansą do porozmawiania o babskich sprawach. Był to mój pierwszy Meet-Up, dlatego też nie wiedziałam, że mam się spodziewać. Dzięki temu spotkaniu jestem pełna energii, mam mnóstwo chęci do pisania nowych postów i nakręcania filmików. 
Trzymajcie kciuki, aby wszystko się udało.
Dziękuję dziewczynom za szanse ich poznania i mile spędzony sylwester. 
Na pewno utrzymam kontakt no i do zobaczenia na kolejnym Meet-Upie!!!