Londyn: Madam Tussauds, Chinatown, Leicester Square

Ostatni post z tegorocznego obozu w Anglii. Szkoda, bo przez kolejny miesiąc mogłabym Was zasypywać dziesiątkami zdjęć. 
Dziś moim zdaniem najciekawszy post, zawierający najwięcej zdjęć i w szczególności moimi ulubionymi.
Muzeum figur woskowych Madam Tussauds w Londynie zostało założone w 1895 roku przez Tarie Tussaud. Wyjątkowa atmosfera wprowadza każdego turystę już od momentu otwarcia drzwi i wejścia do pierwszej sali.
Szał, który mnie ogarnął był niewyobrażalny. Dosłownie skakałam z radości, kiedy zobaczyłam figury Leonardo DiCaprio, Beyonce i Audrey Hepburn. Biegłam od jednej do drugiej dając aparat to Ani to Agacie (które robią świetne zdjęcia). Czas był ograniczony i nie mogłam sobie pozwolić na zdjęcie z każdą figurą, dlatego wybrałam te, z którymi musiałam mieć zdjęcie.
This post is the last one from my trip to England this year. A have a lot of pictures that I want to show you sooooooo let’s get started !
Madame Tussauds London is a wax figures museum in Central London. It was 
founded in 1895 by Tari Tussaud. The unique atmosphere is one of a kind, charming and enchanting. I literally jumped because of the joy when I saw the figures of Leonardo DiCaprio, Beyonce and Audrey Hepburn. I was running from one to the another figure giving my camera to Ania or Agatha (both did amazing pictures).

  
 
Duża ilość zdjęć z wycieczki double decker’em po Londynie.
A lot of pictures taken from the roof of a double decker.
 
 
Na koniec chcę podziękować całej ekipie Leader School pani Mai, panu Jarkowi, pani Justynie z Lemon&Lime oraz wszystkim dzieciakom za wspaniale spędzony czas. Oby do następnego roku.
At the end I want to say thank you to the whole team from Leader School Ms. Maya, Mr. Jarek, Ms. Justyna from Lemon&Lime and all kids for a great time. Hopefully we will see next year.