January Favorites 2014

Podsumowanie moich ulubionych książek, filmów, stron internetowych, seriali, kosmetyków, teledysków, cytatów, ciekawych artykułów odkrytych w styczniu 2014 roku.


Wilk z Wall Street – kasa, przepych, alkohol, kobiety, biznes takimi słowami można by określić głównego bohatera  Jordana Belforta. Pełen humoru, ironiczny film przeznaczony do ludzi z dystansem. Pomimo niektórych scen jest zdecydowanie wart obejrzenia. 


Suchy szampon od Batiste nieraz uratował mnie od efektu jaskiniowca. Odświeża, nadaje objętości – jedyny minus to biały proszek, który może być widoczny jeśli nie rozczeszemy dokładnie naszych włosów. Oliwka  pielęgnacyjna od HiPP była polecana w wielu filmikach nissiax83. Pewnego razu stwierdziłam ‚dlaeczgo nie spróbować” i nie zawiodłam się. Pachnie cudowanie, rewelacyjnie nawilża i pozostawia nasza skórę śliniącą i gładką przez 48h.
Tone it up moje nowe odkrycie. Dwie dziewczyny Karena i Katrina dzielą się ze swoimi czytelniczkami przepisami, ćwiczeniami fizycznymi oraz postami w typie „lifestyle”. Zdecydowanie musicie spróbować przepisu na Chocolate Almond Banana smoothie.

Flawless najlepsza piosenka Beyonce na jej nowej płycie. Najlepszy moment: 

 „You can have ambition
But not too much
You should aim to be successful
But not too successful
Otherwise you will threaten the man” 


Życzę Wam wspaniałego lutego oraz cudownych Walentynek !

RGF

Share This Story

INSPIRACJE