Inspiracje stycznia 2015

Inspiracje, styczeń, Asiek
Ulubieńcy to standard filmików/postów pojawiających się pod koniec danego miesiąca.
Inspiracje różnią się od ulubieńców tym, że są to w większej rzeczy nie materialne tz. wydarzenia, muzyka, sukcesy, porażki, wspomnienia itp. Oczywiście produkty warte polecenia, czy rzeczy będą pojawiać się, ale będzie tego znacznie mniej. 
Do napisania takiego postu i nakręcenia filmiku zainspirowała mnie Radzka, która należy do jednych z najlepszych polskich YouTuberek. Co miesiąc przesyła filmiki związane z jej ulubionymi książkami, filmami, albumami muzycznymi, filmikami na YT w danym miesiącu. Entuzjazm Radzki udziela się każdemu widzowi, który oglądnie jakikolwiek jej filmik. Niezwykle wygadana i pozytywna osoba!

W filmiku (pojawi się we wtorek) znajdziecie wszystko co napisałam w tym poście.

Po wyjaśnieniu Wam na czym polegają inspiracje zapraszam na moje pierwsze inspiracje w 2015 roku.

FILMY I SERIALE: 
Exodus: Bogowie i królowie – opowiada o życiu Mojżesza, o tym jak wyzwolił Izraelitów z ziemi egipskiej spod okrutnych rządów Ramzesa. Rewelacyjnie odegrana główna rola przez Christiana Balea. Niesamowita scenografia, efekty specjalne na najwyższym poziomie. Jestem pewna, że każdy wyniesie z tego filmu coś innego, swoje własne przemyślenia o tym co było kiedyś, a co mamy teraz. 

Bogowie I Królowie

MUZYKA: 

WYDARZENIA: Bez porównania jest to meetYT2 w Krakowie, które było zorganizowane 3 stycznia w Kijów Centrum. LINK do posta z całego wydarzenia.

OSOBOWOŚCI MEDII SPOŁECZNOŚCIOWYCH: 

Camilla Frederikke przesympatyczna 22 letnia Dunka kręcąca filmiki w kategorii „beauty”. Makijażystka Bobbi Brow kochająca aktorstwo, śpiew oraz taniec. To co ją wyróżnia to jakość filmików oraz systematyczność ich publikowania. 

WobecObiektywu Ameryki nie odkryłam, zapewne większość z Was dobrze zna Olgę i jej kanał WobecObiektywu. Problemy społeczne jakie porusza są niezwykle istotne (np. o samobójstwie, czy otyłości). Sposób w jaki wypowiada się na dany temat niezwykle wciąga widza i skłania do refleksji. Jestem zafascynowana osobowością Olgi, tego jak podchodzi do życia, jak analizuje poszczególne sprawy. Drodzy uczniowie 11 sposobów na ściąganie jest dla Was kopalnią złota jeśli chodzi o metody na zdobycie pozytywnej oceny :)SUKCESY: 
Powrót na YouTube to moje największe osiągnięcie w styczniu. Pierwsze filmiki pojawiły się niespełna 5 lat temu, czyli szmat czasu. Niestety z powodu pewnych przeszkód nie mogłam tego robić przez bardzo długi okres. Mam cholernego pecha i każdy kto zna mnie osobiście wie, że jeśli mi na czymś zależy to dupa maryna zawsze coś się wydarzy co mi nie umożliwi dokonanie tego albo zdobycie. YouTube i blog znaczą dla mnie więcej niż możecie sobie wyobrazić. Dlatego ponowne nakręcanie jest niczym wisienka na torcie. 

PORAŻKI:
Kawa tylko tyle powiem…MAKIJAŻ I PIELĘGNACJA: 
Jedyna rzecz w całym tym poście to lakier do paznokci AVON Gel Finish w kolorze Wine and Dine Me. Cena 10.99 zł, trwałość 3-5 dni, pojemność 12 ml. Jedne z lepszych lakierów jakich używałam. Biją na głowę OPI, czy Essie. 


 

 

 

 

 

 

Share This Story

INSPIRACJE