Inspiracje lutego 2015

Inspiracje, Asiek, luty

Inspiracje to już rutyna na początku każdego początku miesiąca, a w związku z dużą ilością czas podczas ferii zimowych uzbierało się tego dość sporo, a więc nie przeciągając i nie zanudzając Was już zbytnio zapraszam na Inspiracje lutego 2015.

FILMY I SERIALE:
Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a musi być koniecznym faworytem filmowym w tym miesiącu. Co zabawne film z polskimi napisami bardzo mi się podobał (o czym możecie przeczytać tutaj), ale niemiecki dubbing okazał się fajniejszy, nie mam pojęcia dlaczego – wiem dziwna jestem.

MUZYKA:

WYDARZENIA:

Ferie zimowe spędzone z moją siostrą bliźniaczką Joasią we Wiedniu. Więcej na ten temat w najbliższych postach i Vlogach.
Wiedeń, Asiek, Asia
Wiedeń, Belweder, Asiek
OSOBOWOŚCI MEDII SPOŁECZNOŚCIOWYCH: 
Amber Fillerup Clark prowadzi bloga o nazwie Barefoot Blonde. Znakiem rozpoznawczym Amber są niepowtarzalne fryzury: warkocze, francuzy, koki… I jej uroczy synek.
barefootblonde_1 
SUKCESY: 
Wyjazd za granice i odpoczynek. Proste, ale bezcenne.
 
PORAŻKI:
Z kawą różnie bywało. Raz nie piłam cały dzień, a niekiedy były dwie, ale nie przekroczyłam trzech. Nie będę Wam zamydlać oczu wiem, że mówiłam, że ograniczę się do jednej dziennie, no cóż muszę nad tym popracować. 

Share This Story

INSPIRACJE