Favorite blogs – Norway

W dzisiejszym poście przedstawię Wam moje ulubione blogi z… Norwegii.
Jeśli od dawna śledzicie świat blogosfery, to za pewne wiecie, że Norweżki utrzymują się na całkiem wysokiej pozycji.
Zawdzięczają to na pewno swojej kreatywności, temu, że mają bardzo charakterystyczny sposób prowadzenia bloga, trybu życia (mowa tutaj między innymi o truskawkach, bieganiu, opalaniu, Nutelli).
Na początku wspomnę, że praktycznie nic nie rozumiem z norweskiego, a translator w tym języku jest okropny, więc nie jestem w stanie Wam powiedzieć, o czym piszą dziewczyny, ale ze zdjęć łatwo się domyślić. Trzeba sobie jakoś radzić…

 Erica ma 16 lat i prowadzi bloga http://l0ve.blogg.no/ 

Jedna z najbardziej znanych blogerek z Norwegii, cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie. Dodaje posty kilka razy w tygodniu co jest bardzo dużo zaletą. Prowadzi również swój kanał na YouTube pod nazwą heiheihall0

Kristine Ullebo (Krisssy) – 16 lat, jest autorką bloga  http://krisssy.blogg.no/
Wysoka, bardzo szczupła, nieziemsko opalona, brunetka, która zachwyca jak i szokuje. Bloga prowadzi od kilku lat. Śledzę jej bloga od ponad półtora roku i szczerze widzę znaczną różnicę pomiędzy postami z przed kilku miesięcy, a obecnymi. Oczywiście pozytywną!


MARTINE RØDLAND EGELAND ma 17 lat, a jej blog nosi nazwę http://explode.blogg.no/ Blondynka, mocno opalona, coś Wam to mówi? Specjalizuje się w stylizacjach i przyznam, że całkiem nieźle jej to wychodzi.

RGF

Share This Story

INSPIRACJE